KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537147

nr 1753 7147

Bengt Pettersson

(1929-2010), Sverige

Oljemålning, Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:14:40

17/1 16:38:41 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Pettersson

Läs mer om Bengt Pettersson